خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 آموزش  نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی طراحی معماری مجتمع فرهنگی تولد در بارسلونا اسپانیا

تاریخ ایجاد 12/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ:    قیمت:  تومان     تعدادمشاهده  1


پاورپوینت بررسی طراحی معماری مجتمع فرهنگی تولد در بارسلونا اسپانیا

تاریخ ایجاد 09/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 32 اسلاید بهمراه نقشه و تصاویر   قیمت: 8800 تومان     تعدادمشاهده  5  


پاورپوینت بررسی طراحی معماری مجتمع فرهنگی تولد در بارسلونا اسپانیا
 
 معمار:
Enric Sòria Badia ، Josep Fontserè i Mestre
سال:
1874-1876
محل:
ال متولد ، بارسلونا ، کاتالونیا ، اسپانیا
 
پس از 12 سال اصلاحات و تغییر در مقصد بازار مواد غذایی قدیمی بارسلونا ، در سپتامبر 2013 درهای خود را به عنوان "مرکز فرهنگی تولد در بارسلونا " (BCC) ، یک موضوع فضایی باز کرد که به بازدید کنندگان از تاریخچه می پردازد. این شهر ، هر دو متن ، بصری ، تصویری ، همایش ها و به ویژه با یک سایت باستان شناسی ، که تقریباً تمام 8000 مترمربع آنها را اشغال می کند ، با بقایای سربازان ویران شده بارسلونا بوربن از فیلیپ پنجم در سال 1714.
در این بنا که به عنوان یک میدان باز طراحی شده است ، خرابه های باستان شناسی با همزیستی قرن هجدهم ، ساختار بنای قرن XIX و اصلاحات قرن ایجاد می شوند.
 
در سال 1977 توافق نامه ای حاصل شد که Mercat del Born ، که از سال 1971 بسته شد ، میزبان کتابخانه استان بارسلونا بود. در سال 2001 ، در حین کار برای تطبیق فضا ، بقایای شهر بمب گذاری شده در سال 1714 یافت شد ، پس از یک بحث طولانی تصمیم گرفته شد که کتابخانه را در کنار ایستگاه راه آهن França در بازار قدیمی جابجا کنید و یک موزه باز کنید. او کار را آغاز کرد ، اما به دلیل وضعیت بد ساختمان که در سال 1876 توسط Josep Fontseré ساخته شده فلج شده بود. سقف ، ستونها و لوله ها دارای مشکلات ساختاری جدی بودند.
تاریخ های کلیدی برای Born Market
 
    1876: افتتاح Mercat del Born ، ساخته ی Josep Fontseré.
    1971: فعالیت بازار به سمت Mercabarna حرکت می کند و ساختمان قدیمی را می بندد. برنامه Odenación در شهر قدیمی بارسلونا پیش بینی تخریب بازار قدیمی متولد شده ، برای ادامه با اصلاحات نتیجه لازم از رشد مداوم جمعیت شهری ، حمل و نقل تجاری و توسعه کسب و کار. بسته شدن آن همزمان با تخریب شش غرفه اول بازار لس هالز پاریس در اوت سال 1971 بود.
    1975: صداهایی به نفع حفاظت مطرح شد و در 1975 رقابت ایده ها ، بدون مبنای قبلی. این محله که نگران ترک و زوال او بود ، ادعا کرد که وی به عنوان تجهیزات این محله است.
    1977: تصمیم گرفته می شود که خوابگاه کتابخانه استانی بارسلونا را در خود جای دهد. این بنا توسط معمار پدرو اسپینوزا که از سال 1979 برای استفاده فرهنگی در نمایشگاه های فرهنگی و نمایشگاه های مختلف و بدون استفاده نهایی استفاده شده است ، در حال مرمت است. پس از توافق با وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ برای تهیه كتابخانه
    2001: در طول کارهای توانبخشی برای نگهداری از این کتابخانه ، بقایای یک مکان باستانی روشن شد
    2002: تصمیم به جابجایی كتابخانه به مكان دیگری گرفته شد تا از حفظ این سایت اطمینان حاصل شود.
    2009: برای اجرای مرکز فرهنگی متولد شده به این پروژه اهدا می شود.
    2013: بعد از چندین بار تاریخ افتتاح آن متفاوت است ، مرکز فرهنگی جدید متولد شد.
 
تاریخ
 
از جمله مداخلات برنامه ریزی شده توسط شورای شهر پس از تخریب Ciutadella شامل ساخت بازار تحت پوشش باید در بازرگان قدیمی قرون وسطایی متولد متولد شده و جایگاه های قدیمی متولد شده ، بازار قرون وسطی در محله باشد.
در سال 1871 ، این شورا یک مسابقه عمومی برگزار کرد که برنده Josep Fontserè i Mestre بود ، که یک سال قبل از آن در طراحی شهرنشینی پارک سیوتادلا پیروز شده بود. این لایحه بازاری از آهن و شیشه را پیشنهاد كرد ، ساختاری كه شامل بارسلونا در معماری آوانگارد اروپایی باشد. در فرانسه و برخی از بازارها به این سبک ساخته شدند که علاوه بر معیارهای زیبایی شناسی جدید ، مدرن سازی معیارهای بهداشتی ، اخلاقی و عملکردی را نیز در پی داشت.
 
ال بورن اولین سری از بازارهای جدید فلز بود: سانت آنتونی (1882) ، بارسلونا (1884) ، کانسپت (1888) ، هاستافرانس (1888) ، لیلیبرت (1888) در شهر گروسیا ، و لخته (1889) ) و یونیو (1889) در سان مارت م د پروونزالس.
 
در سال 1921 ، بازار متولد شد بازار جدید عمده فروشی میوه و سبزیجات ، با آرامش در بازار بوکریا. موقعیت استراتژیک آن در نزدیکی بندر و قطار شمال فرانسه است و دسترسی آسان به ترافیک جاده ای و بارگیری و تخلیه را فراهم می کند.
محل
 
بازار متولد شده در محله قرون وسطایی بانک ، تجاری Pl 2 Ciutat Vella در بارسلونا ، کاتالونیا ، اسپانیا ساخته شد. با تفرجگاه پیاده رویی Born که از ورودی اصلی آن در میدان تجارت تا یکی از درهای معبد امتداد یافته است ، از باسیلای سانتا ماریا دل مار جدا شده است.
 
در محله قدیمی دو بخش بسیار متفاوت وجود دارد: ریبرا و متولد شده ، گرچه دومی به دلیل اهمیتی که اغلب برای توصیف کل محله به خود گرفته است. بخش متولد سابق Ribera del Rec Comtal ، Ribera de la Acequia بارسلونا نامیده می شد ، با اشاره به باند امروز غیرقابل تصور ، یا Vilanova de Mar. این محدوده توسط Passeig de Picasso ، خیابان پرنسس به Calle Rec ، Passeig متولد ، سانتا است. ماریا دل مار ، Pla de Palau و Avenida Marques de l 'Argentera.
 
عبور از دسترسی به بازار کارر تجاری که قسمت عقب ساختمان را تعریف می کند
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,طراحی معماری مجتمع فرهنگی تولد ,در بارسلونا اسپانیا , معمار: ,Enric Sòria Badia ، Josep Fontserè i Mestre ,سال: ,1874-1876 ,محل: ,ال متولد ، بارسلونا ، کاتالونیا ، اسپانیا , ,پس از 12 سال اصلاحات و تغییر در مقصد بازار مواد غذایی قدیمی بارسلونا ، در سپتامبر 2013 درهای خود را به عنوان,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی موزه خانه جلال و سیمین در تهران
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنر سیاتل در پارک مجسمه سازی المپیک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه استادل با بام سبز در فرانکفورت، آلمان
پاورپوینت بررسی طراحی معماری پایدار موزه موئسگارد آرهوس دانمارک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری مرکز فرهنگی چانگ کینگ تائو با بام سبز در چین
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنرهای معاصر بوئنوس آیرس
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه بورادا در آلمان اثر ریچارد میر
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه آرکیدوسیان
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه تالاسا ، مرکز فرهنگی شهرداری
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه یهودیان دانمارک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه لانیان اثر کریس یائو در تایوان
پاورپوینت بررسی طراحی نماد صلح در بینال ونیز توسط Lorenzo Quinn
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه تاریخ طبیعی شهر شانگهای
پاورپوینت بررسی طراحی پارک و نمایشگاه ساختمان مدل مینی سیتی
پاورپوینت بررسی طراحی معماری نمایشگاه بین المللی ساختمان ، گالری تجهیزات ساختمان Fürst-Pückler-Land
پاورپوینت بررسی طراحی معماری مرکز ملی رقص
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هیلورسوم
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه Belvédère در فریسلند هلند
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه حیات و محیط زیست York County، کارولینای جنوبی
پاورپوینت بررسی نقد وبررسی معماری موزه گوگونهایم نیویورک ، معمار :فرانک لوید رایت

کلمات کلیدی مرتبط:

   


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد توسط فراداک