خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 آموزش  نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنرهای معاصر بوئنوس آیرس

تاریخ ایجاد 12/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ:    قیمت:  تومان     تعدادمشاهده  1


پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنرهای معاصر بوئنوس آیرس

تاریخ ایجاد 09/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 35 اسلاید   قیمت: 8800 تومان     تعدادمشاهده  4  


پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنرهای معاصر بوئنوس آیرس
معمار:
استودیو مونوبلاک ، فرناندو سینوویچ ، مارکوس آمادئو ، خوان گرانارا ، الکسیس شوچر ، آدرین روسو
سال:
2011-2013
محل:
مار دل پلاتا ، بوینوس آیرس ، آرژانتین


در سال 2009 ، فرماندار استان بوئنوس آیرس مسابقه ملی را برای ساخت موزه هنرهای معاصر در مار دل پلاتا نامگذاری کرد که با طراحی و محتوا ، زندگی اجتماعی ، تولیدی و فرهنگی منطقه را غنی می کند. از میان 200 پروژه ارائه شده ، هیئت منصفه استودیوی مونوبلاک را انتخاب کرد.

این پیش بینی اظهار داشت: "... جلوه هایی که موزه را تشکیل می دهند مانند صخره های موج شکن رو به دریا هستند که از راه دور به شهر نگاه می کنند. مقیاس این پروژه چشم انداز خود شهر ، وسعت آن ، سرزندگی و تلاشهایی است که برای یافتن آن به عنوان شهری با ارائه فرهنگی در سطح جهانی انجام شده است ... "
محل

این موزه در حاشیه ساحل ، در یک قطعه خالی با 2 هکتار ، در Av Camet U. Felix و Lopez de Gomara ، در شهر مار دل پلاتا ، استان بوئنوس آیرس ، آرژانتین ساخته شده است.
مفهوم

MAR نه تنها به عنوان موزه ، بلکه به عنوان فضایی برای سرپناه فرهنگی نشر و همچنین نمایشگاه ها ، فعالیتهای تبلیغاتی و هنری - اجتماعی در نظر گرفته شده بود که برای دستیابی به هر نوار جمعیت ، دسترسی آزاد بوده و فرهنگی را برای ساکنان فراهم می آورد. از ویژگی های این شهر ، تعلق آنها را به همان جامعه تقویت می کند و در عین حال نقطه ای جذاب برای بسیاری از بازدید کنندگان که به یکی از سنتی ترین شهرهای جهانگردی کشور می آیند ، تقویت می شود.

این پروژه مداخله ای را مستقیماً در ساحل از طریق تداوم از طریق یک میدان عمومی ارائه می دهد ، و بر دیدگاه وی به عنوان یک نقطه عطف شهری تأکید می کند.
فضاها

این ساختمان شامل چهار جلد است که از طریق پلاستیک در فضای باز در مارتا مینوجین ، هنرمند تصویری جنجالی آرژانتینی قابل دسترسی است ، شکل یک سگ دریایی بزرگ را به تصویر می کشد که مربوط به تصویر شهر مار دل پلاتا است.

نمای بیرونی آن زاویه ای و زورآور است ، پیش زمینه ای از حجم زیاد باز در داخل است اما همچنین اشاره ای به آبشار این شهر که در آن حجم موزه به صورت صخره های بزرگ رو به روی اقیانوس نمایش داده می شود ، نمای جدیدی را در شمال ایجاد می کند. منطقه ساحلی شهر.
این موزه دارای فضاهای نمایشگاهی در حیاط مجسمه سازی در فضای باز و اتاق های طبقه بالا است. در نمای داخل با تمام فضای باز خود برای رفتن به نشستن در برخی از برش از دریا یا افق شهر فضاهایی را مشاهده می کنید.
زمینی

این ساختمان در طبقه همکف ، سالن اجتماعات ، کارگاههای مرمت ، منطقه حفاظت ، کتابخانه ، کافه و فروشگاه قرار دارد. تصور می شد که برخلاف طبقه بالاتر ، استوارتر ، کف خیابان به مقیاس عابر پیاده و ادامه پیاده رو و ساختمانهایی که آن را احاطه کرده اند ، یک طبقه باز و شفاف از نظر فعالیت هایی که گیاه را در خود جای داده است.و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,طراحی معماری موزه هنرهای , معاصر بوئنوس آیرس ,پاورپوینت بررسی ,معمار: ,استودیو مونوبلاک ، فرناندو سینوویچ ، مارکوس آمادئو ، خوان گرانارا ، الکسیس شوچر ، آدرین روسو ,سال: ,2011-2013 ,محل: ,مار دل پلاتا ، بوینوس آیرس ، آرژانتین , , ,در سال 2009 ، فرماندار استان بوئنوس آیرس مسابقه ملی را برای,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی موزه خانه جلال و سیمین در تهران
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنر سیاتل در پارک مجسمه سازی المپیک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه استادل با بام سبز در فرانکفورت، آلمان
پاورپوینت بررسی طراحی معماری پایدار موزه موئسگارد آرهوس دانمارک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری مرکز فرهنگی چانگ کینگ تائو با بام سبز در چین
پاورپوینت بررسی طراحی معماری مجتمع فرهنگی تولد در بارسلونا اسپانیا
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه بورادا در آلمان اثر ریچارد میر
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه آرکیدوسیان
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه تالاسا ، مرکز فرهنگی شهرداری
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه یهودیان دانمارک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه لانیان اثر کریس یائو در تایوان
پاورپوینت بررسی طراحی نماد صلح در بینال ونیز توسط Lorenzo Quinn
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه تاریخ طبیعی شهر شانگهای
پاورپوینت بررسی طراحی پارک و نمایشگاه ساختمان مدل مینی سیتی
پاورپوینت بررسی طراحی معماری نمایشگاه بین المللی ساختمان ، گالری تجهیزات ساختمان Fürst-Pückler-Land
پاورپوینت بررسی طراحی معماری مرکز ملی رقص
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هیلورسوم
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه Belvédère در فریسلند هلند
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه حیات و محیط زیست York County، کارولینای جنوبی
پاورپوینت بررسی نقد وبررسی معماری موزه گوگونهایم نیویورک ، معمار :فرانک لوید رایت

کلمات کلیدی مرتبط:

   


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد توسط فراداک