خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 آموزش  نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار معماری معمار عراقی زاها حدید ، Zaha hadid

تاریخ ایجاد 23/10/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ:    قیمت:  تومان     تعدادمشاهده  0


پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار معماری معمار عراقی زاها حدید ، Zaha hadid

تاریخ ایجاد 22/10/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 94 اسلاید   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 3479 kb  تعدادمشاهده  2  


پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار معماری معمار عراقی زاها حدید

بخشی از مطلب
آثار زاها حدید
خانه ی اپرای کاردیف:

عشق و شهامت در ریسک پذیری و نگرش فرامعماری از مشخصه های اثر حاضرند .تغییرات برجسته اند.طرح در اولین نگاه به واسطه ی حضور حیاط داخلی،گفت و گوی درون و بیرون را شدت می بخشد. در حقیقت حریم بلوک خارجی ،بارها در قسمت های مختلف شکسته و همچنین فضای شهری به محوطه ی حیاط راه یافته و با آن می آمیزد.تاکید بر ترکیب درون و برون، از طریق شیبراهی که از بیرون آغاز می شودو با بر آمدن برای رسیدن به صاحتی معلق از حیات می گذرد به اوج می رسد.

طرح حاضر نشان داد هنگام رهایی از عقاید کاذب عضمت و کارایی زبان معماری شکوفه می کند، چنانچکه طراح قادر خواهد بود صدای نهان را که هر کس در درون خود دارد و با هیچ کدام از قالب ها سازگار نبست دریافت نماید، امکانی که در صورت شایستگی و آمادگی با حضور خلاقیت شاید تا حدودی توفیق اظهار آن پدید آید.
غرفه ی وید ئو موزیک :

غرفه فی مابین ساختمان آ-کرک و ساختمان کورمبورزدر یکی از احساس بر انگیزترین موقعیت های شهری واقع است دو ساختمان تاریخی مذبور پشت به پشت یکدیگر قرار دارند به نحوی که در حد فاصل آنها فضای کافی برای اجرای طرح حاضر پدید آمده است.تراکم محل با معیارها و عبارات قراردادی قابل قیاس و ارزیابی نیست. طرح غرفه دریچه ای نوینی را در برابر جهان معماری گشوده است بدین معنی که اساسا به هر گونه فاصله ی درونی و بیرونی خاتمه داده است. فضا های داخل و خارج ضمن تاثیر متقابل بر روی یکدیگر با هم می آمیزند. بازدیدکنندگان داخل که از بیرون طرح قابل مشاهده اند به نوبه ی خود بخشی از منظره ی واقعی را به عنوان نما تشکیل می دهند. دست رسی به سالن فوقانی از طریق راه پله معلق با ترازهای پاگرد نامشهود امکان پذیر است. در تصویر غرفه همانند یک ماشین متحرک خارقالعاده یک ساختار دینامیکی با محیط اطراف ارتباط برقرار می کند.
ساختمان مرکزی ب-ام-و آلمان
ساختمان غول ماشین سازی آلمان(بی ام دبلیو) را یك مهندس معمار زن طراحی كرد و ساخت.این سازه،در نهایت پیچیدگی طراحی شده است. در سال 2002، غول ماشین‌سازی آلَََ َََََََََََ 55/1 بیلیون دلار كه حدود 5000 كارمند و كارگر و مهندس با فعالیت روزانه خود ، بیش از 650 عدد ماشین «بی ‌ام دبلیو» مدل دو در _ اسپرت _ تولید می‌كنند
«زاها حدید» رشته منسجمی در ساختمان مركزی «بی ام دبلیو» ایجاد كرده كه مردم و ماشین‌ها در كنار هم قرارگرفته‌اند.معماران نمی‌توانند با توجه به اشتیاق خود در نوآوری و خلاقیت در ، به ساخت سازه‌های صنعتی بی‌توجه باشند.

 كارخانه از یك مجموعه سه عضوی تشكیل شده است. این سه ساختمان از سه نقطه مركزی توسط خط تولید به هم متصلند. ساخت اولیه این كارخانه در املاك خصوصی «بی ‌ام دبلیو» آغاز شده و در سال 2004 به بهره‌برداری رسید.

.و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
بیوگرافی زاها حدید ,تحلیل آثار زاها حدید ,معماری زاها حدید ,معمار عراقی زاها حدید ,پاورپوینت زاها حدید ,بررسی زاها حدید ,آثار زاها حدید ,خانه ی اپرای کاردیف: ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت گذری بر آثار زاها حدید
پاورپوینت نابغه معماری: زاها حدید (زندگینامه و معرفی آثار)
پاورپوینت زندگینامه و آثار زاها حدید
دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی آثار زاها حدید

کلمات کلیدی مرتبط:

   


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد توسط فراداک